Szakácskönyv rákbetegeknek /Több mint 150 tápláló étel a rákkezelés alatt és után
Szakácskönyv rákbetegeknek /Több mint 150 tápláló étel a rákkezelés alatt és után
Vonalkód
9789630986298
Szakácskönyv rákbetegeknek /Több mint 150 tápláló étel a rákkezelés alatt és után
Ez a szakácskönyv nem a hagyományos értelemben vett diétázásról és a rák okairól szól. Két nagy fejezetben (Kezelés alatt és Kezelés után) több mint 150 tápláló, ízletes és egészséges ételt, valamint tippeket ajánl nemcsak a betegek, hanem az egész család számára. A nagy fejezeteken belül külön részekben kínál recepteket reggelikhez, könnyű ételekhez, főételekhez, desszertekhez, valamint harapnivalókhoz és tápláló italokhoz. A tartalmas bevezetőben hasznos tudnivalókat olvashatunk a nélkülözhetetlen vitaminokról, ásványi anyagokról, antioxidánsokról, élelmi rostokról és az ezeket tartalmazó zöldségekről és gyümölcsökről , továbbá ismertet a különféle rákkezelési eljárásokról, azaz a sugárkezelésről, kemoterápiáról és hormonterápiáról.
A kötet receptjeit Dr. Clare Shaw PhD RD, a nagy-britanniai The Royal Marsden kórház onkológiai dietetikus konzultánsa ellenőrizte szakmailag és állította össze azzal a céllal, hogy a betegeknek és az őket gondozóknak időt, pénzt és energiát megtakarítva a főzés könnyű, élvezetes és stresszmentes legyen a legnehezebb időszakokban is.
A közzétett receptek egy része olyan neves sztárséfektől származik, mint Mary Berry, Nigella Lawson, Ruth Rogers, Rick Stein, és egy recept a világhírű színésznőnek, Gwyneth Paltrownak köszönhető.
Borító ár:
5 990 Ft
Korábbi ár:
4 313 Ft
Online ár:
4 373 Ft
- 27%
Jelenleg nem kapható!
+1% TündérPont
A termék megvásárlása után +430 Tündérpont jár regisztrált felhasználóink számára.