Éva könyve (éldekorált)

Éva könyve (éldekorált)

Meg Clothier
Várható megjelenés
2025. 11. 17.
Kötési mód
puha kötés
Kiadó
IPC Könyvkiadó
Kiadás éve
2025
Terjedelme
336 oldal
Dimenzió
145 mm x 208 mm x 24 mm
Vonalkód
9789636358730
Termékazonosító
00264540
Ez a termék az árkötöttségi törvény (1997. évi CXL.törvény, VIII/A) hatálya alá tartozik, ami azt jelenti, hogy a megjelenéstől számított 1 éven belül 10 %-nál nagyobb kedvezményt a fogyasztói árból nem kaphat rá a vásárló (beleértve az ingyenes szállítási díjat és a tündérpontot is). A kedvezmények együttesen nem haladhatják meg a fogyasztói ár 10 %-át.

Éva könyve (éldekorált)


Egy könyv suttogva szólít. Egy nő megérzi hangjának erejét.
Egy férfi képes lenne bármire, hogy elnémítsa mindkettőjüket.

"Csodálatos és gyönyörű. Veszélyes - bűnös.
A legjobb, ami történhetett velem. S a legrosszabb."

Beatrice a zárda könyvtárosa. Évekig kerülte a többi nővér társaságát, a könyvek és kéziratok közt lelve nyugalomra. Csakhogy vágyik megismerni a kinti világot - egy olyan világot, melyet a férfiak irányítanak, és ahol a nők háttérbe szorulnak.

Aztán a farsangi karnevál éjszakáján imái meghallgatásra találnak: két sebesült, segítségre szoruló nő bukkan fel a zárda kapujában. Az egyikük az utolsó erejével átnyújt valamit Beatricének: egy bűvös könyvet, melynek lapjai önálló és veszélyes életet élnek.
A városban élő férfiak már közelednek, hogy elpusztítsák a könyvet, és Beatricének mindent latba kell vetnie, hogy megakadályozza ezt - bármi áron.
Borító ár:
5 999 Ft
Bevezető ár:
5 399 Ft
Online ár:
5 399 Ft
- 10%
Hírlevél feliratkozás
Érdeklődési körök kiválasztása